Piast Gliwice może stracić prezesa. Łukasz Lewiński miał zrezygnować ze swojej funkcji. Drużyna wróciła do treningów.

Co się stało?

Piast Gliwice bez prezesa to nie tylko teoretyczna możliwość. Łukasz Lewiński, prezes klubu, miał zrezygnować ze swojej funkcji. Nieoficjalne doniesienia mówią o tym, że Lewiński już nie będzie kierował klubem.

Dlaczego to się stało?

Przyczyny rezygnacji Lewińskiego nie są jeszcze znane. Można jednak przypuszczać, że decyzja ta ma związek z wynikami sportowymi klubu.

Co dalej?

Drużyna Piast Gliwice wróciła do treningów. Nowy prezes klubu jeszcze nie został ogłoszony. Kibice klubu czekają na informacje o przyszłości swojego ulubionego zespołu.

DataWydarzenie
2024-02-20Piast Gliwice wraca do treningów
2024-02-15Łukasz Lewiński rezygnuje z funkcji prezesa