Piast Gliwice wygrał mistrzostwo Polski w futsal, pokonując Eurobus Przemyśl 4:2 w decydującym meczu. Był to długi i wyczerpujący sezon, który trwał dziesięć miesięcy. Drużyna Piast Gliwice wygrała 30 meczów rundy zasadniczej i awansowała do fazy play-off. W finale drużyna spotkała się z Eurobusem Przemyśl, najlepszą drużyną fazy zasadniczej. Pierwszy mecz na wyjeździe wygrał Piast 4:1, w drugim rozegranym w PreZero Arenie Gliwice, po rzutach karnych, triumfowali Przemyślanie. Trzeci pojedynek, również rozegrany w Gliwicach, to triumf podopiecznych Juninho 6:3. Ostateczne rozstrzygnięcie miało miejsce w Przemyślu, gdzie Piast wygrał 4:2 i obronił tytuł mistrzowski. Eurobus Przemyśl nie poddał się bez walki, ale ostatecznie musiał uznać wyższość Piast Gliwice. Drużyna z Gliwic wygrała dzięki dobremu współgraniu i skutecznemu atakowi. Bramki dla Piast Gliwice strzelali Breno Bertoline, Dill, Tomasz Kriezel. Piast Gliwice może być dumny z osiągniętego sukcesu, który jest wynikiem ciężkiej pracy i poświęcenia całej drużyny. Wielkie brawa i gratulacje dla piłkarzy i sztabu szkoleniowego.
Podsumowanie
Piast Gliwice wygrywa mistrzostwo Polski w futsal
Piast Gliwice zdobywa mistrzostwo Polski w futsal, pokonując Eurobus Przemyśl 4:2 w decydującym meczu
Piast Gliwice Hub